Eurovoľby 2024: Reakcia na neskutočné vymysleniny k výsledkom volieb

Dámy a páni. Súdny človek len nechápavo krúti hlavou, keď číta komentáre rôznych politológov a analytikov k výsledkom volieb do europarlamentu.

Okrem iných, mentálnych umelcov, mi „do oka padol“ aj politológ a poradca premiéra Eduard Chmelár, ktorý intenzívne šíri vládnu propagandu. Ono to je v podstate poriadku, veď je za to aj dobre platený, ale každá propaganda musí obsahovať aj štipku súdnosti, inak je na smiech. A presne to sa stalo Eduardovi.

Vo svojom fanatickom úsilí vykresliť výsledky eurovolieb ako nie porážku Smeru prekročil tenkú červenú čiaru a vyznel smiešne, keď vyhlásil, že výsledky eurovolieb sú skôr patom a víťazmi sú všetci.

Eduard Chmelár konštatoval: Hovoriť pri tomto výsledku o porážke Smeru môže len zaslepený idiot, ktorý si nevie spočítať 3 a 2.

Tak TAKTO…

Víťazom eurovolieb na Slovensku je Progresívne Slovensko (PS), ktoré získalo 6 mandátov, smutné, ale taká je objektívna pravda. Smer, ak hodnotíme eurovoľby najmä ako súboj PS a smerákov (pretože do tejto polohy eurovoľby celý čas stavala práve propaganda Smeru), vyšiel z týchto volieb ako porazený. Získal 5 mandátov, čo je zatiaľ stále menej ako 6. To je tiež objektívna pravda.

Takže, ak chce Eduard Chmelár vidieť ním spomínaného idiota, nech sa pozrie do zrkadla.

Uvedomujem si, že Eduard robí iba svoju robotu, dobre platenú robotu, ale mal by sa naozaj pozrieť do toho spomínaného zrkadla a opýtať sa sám seba, či náhodou nerobí hanbu nielen sebe, ale aj všetkým politológom, ktorí sa snažia hodnotiť eurovoľby a ich výsledky objektívne a používajú pri tom aj zdravý rozum.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Eurovoľby 2024: Róbert Švec k výsledkom volieb do Európskeho parlamentu

—————————

Eduard Chmelár (druhý sprava), v spoločnosti aj kontroverznej Moniky Beňovej a známeho konšpirátora Michala Havrana. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds