Eurovoľby 2024: Róbert Švec k výsledkom volieb do Európskeho parlamentu

Dámy a páni. Máme po eurovoľbách a máme víťazov a aj porazených.

Všetkým poslancom za Slovensko, ktorí boli zvolení do europarlamentu blahoželám. Áno, blahoželám aj liberálnym poslancom, pretože aj oni majú svoju predstavu o svete a Slovensku a majú právo ju prezentovať, a uchádzať sa o dôveru vo voľbách. Síce ich predstava o Slovensku je mylná, čo je objektívna skutočnosť, ale majú na ňu právo.

Taktiež blahoželám aj zvoleným europoslancom, ktorí o sebe vyhlasujú, že budú ochraňovať slovenské záujmy. Teším sa na to, ako budú svoje predvolebné sľuby realizovať v bežnom politickom živote. Pretože skutočne slovenskí kandidáti, ako sami seba označovali v kampani sľubovali, že zastavia, okrem iného, aj nezmysly z Bruselu, ale sami to prepálili a v kampani nasľubovali niečo, čo nie je v možnostiach europoslanca, takže nasľubovali nezmysly. Všetky ich nezmysly máme pekne archivované a v príhodnú dobu budeme „skutočne slovenských europoslancov“ s nimi verejne konfrontovať.

Pravdaže, ak bude za čo, tak aj verejne pochválime.

Slovenské Hnutie Obrody bude, tak ako vždy, aj v prípade europoslancov za Slovensko kritizovať razantne, ale vecne, aby objektívna pravda uzrelo svetlo sveta.

Všetkým novozvoleným europoslancom prajem, aby si „užili svojich 15 minút slávy“, pretože potom, ich začneme nekompromisne konfrontovať s ich sľubmi a reálnym výkonom ich mandátu, keďže budú žiť aj z peňazí slovenských daňových poplatníkov.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Dejinné paralely hovoria jasnou rečou. Žalár národov: Európska únia = Uhorsko

————————–

Zdroj: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds