FOTO: Aj rodiny v okresoch Komárno, Nové Zámky a Levice sa môžu na nás spoľahnúť

Kamaráti. Tento týždeň sme pomáhali aj v okresoch Komárno, Nové Zámky a Levice.

Rodinám sme odovzdali štedrú nádielku mliečnych výrobkov, ovocia, hygienických potrieb, drogérie, ale aj obedovému menu, ktoré aj tento mesiac do nášho úspešného projektu venovala reštaurácia Nitrawa Pub.

Ak máte záujem urobiť dobré skutky aj vy, môžete sa zapojiť do našej aktuálnej výzvy Mesiac čistoty TU. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Dlhodobo a zodpovedne pomáhame na juhu a aj východe našej vlasti

————————-

Obec Patince, v okrese Komárno:

Obec Svodín, v okrese Nové Zámky:

Obec Malé Ludince, okres Levice:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds