Projekt Staráme sa: Dlhodobo a zodpovedne pomáhame na juhu a aj východe našej vlasti

Priatelia, posielame vám fotopozdravy zo slovenského juhu a aj východu. Vo Veľkom Krtíši sme starkej Estere a jej dvom vnukom zabezpečili nákup základných potravín.

A aj v Prešove počas našej návštevy vládla výborná nálada. Počas našej návštevy nám totiž mama Janka nachystala mňamózne koláče. Náš kolega Jaro, ktorý Janke a jej dvom deťom zabezpečil nákup, ich nevedel vynachváliť. Janka je totižto skvelá pekárka, čo môžu a určite potvrdia aj ďalší kolegovia.

Aj o úžasných medziľudských vzťahoch je náš úspešný projekt Staráme sa. 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA. Projekt Staráme sa: Mesiac čistoty v našom úspešnom sociálnom projekte započal

————————-

Veľký Krtíš:

Prešov:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds