FOTO: Baranie rohy. Jaroslav Ščurka: Veľmi ma potešilo, že ľudia majú záujem sa fotiť s našou vlajkou

Dámy a páni! Aktivity Slovenského Hnutia Obrody sa zameriavajú aj na športovo-turistickú oblasť. Pretože obroda spoločnosti musí začať od každého jedného z nás.

Náš kolega Jaroslav Ščurka, člen predsedníctva nášho hnutia sa dlhodobo venuje práve zoceľovaniu ducha cez športovo-turistické aktivity a my vám budeme pravidelne prinášať informácie o jeho úspechoch aj na tomto poli.

Dnes vám prinášame fotoreportáž z výstupu na Baranie rohy 2 526 m. n. m.  

Jaroslav Ščurka: Veľmi ma potešilo, keď prichádzali ďalší lezci a mali záujem sa fotiť s našou vlajkou, dokonca aj poznali symboliku nášho hnutia. A jeden z nich, keď prichádzal na vrchol, tak so slovami: Vidím, že Slovenské Hnutie Obrody je tu.

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Lezenie po skalách v extrémnych podmienkach. Jaroslav Ščurka opäť na výbornú

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds