FOTO. Topoľčany. VÝZVA: Pokračujeme v úspešnej propagácii nášho hnutia aj formou…

Dámy a páni! Mediálna blokáda nášho hnutia pokračuje… Evidujeme!

A aj preto sme sa rozhodli, že našu kampaň v uliciach miest slovenských rozšírime aj o rozdávanie a schránkovanie letákov. A tak tomu bolo aj uplynulé dni v Topoľčanoch, kde sme rozdali stovky letákov s informáciou o novinách Právo Národa. Aj v takejto forme prezentácie SHO budeme pokračovať.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše noviny Právo Národa sa dostali v čo najväčšom počte medzi Slovákov, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro. Podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete samých seba.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Nitra. VÝZVA: Nakupujem s rozumom! Nakupujem slovenské! Pretože, podporou…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds