FOTO: Diskusie s vami v okresných mestách začali. SHO: Ďakujeme, Topoľčany

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody vypočulo hlas mnohých z vás, ktorí máte záujem podporovať svojou účasťou rozumné aktivity, ktorých cieľom je poukázať na neschopnosť vlády Igora Matoviča, ale zároveň nemáte možnosti, či už časové alebo finančné, cestovať na podujatia do Bratislavy.

A aj preto sme pre vás pripravili sériu diskusií v slovenských okresných mestách.

Dišputy sme započali v utorok 1. septembra v Topoľčanoch. Diskusie sa nesú v znamení hesla: Dole s Matovičom! Pretože sme presvedčení, že Slovensku dnes škodia najviac dve veci. A to COVID-19 a Matovič-20.

Ďakujeme, Topoľčany. Za vydarené popoludnie na námestí pred Mestským úradom. Za výbornú diskusiu s účasťou niekoľko desiatok ľudí.

Slovenky a Slováci. Prvá diskusia v slovenskom okresnom meste je úspešne za nami. A tešíme sa na stretnutie s vami v ďalšom meste, tentokrát sa stretneme v sobotu 19. septembra na námestí pred Mestským úradom v… 🙂 Dozviete sa už čoskoro. A koncom septembra sa na vás tešíme v Rimavskej Sobote.

A čo bolo v košíku, ktorý drží v rukách Katarína Boková? Kvalitné slovenské ovocie: jablká a hrušky, ktoré sme rozdávali účastníkom diskusie.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Slovensku najviac škodia COVID-19 a Matovič-20. Ale na obidva vírusy máme recept

————————

Pozrite si aj prejav Róberta Šveca na tému solidarita a údajná prázdna špajza… 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds