COVID-19. Švec reaguje na trestné oznámenie ministra Krajčího: Vás treba hnať pred súdy!

Minister zdravotníctva Krajčí podal trestné oznámenie na internetovú stránku, ktorá prezentuje iné názory, ako názory súčasného režimu v boji s koronavírusom. Trestné oznámenie pre údajné šírenie poplašnej správy TU.

Na tento krok ministra zdravotníctva reaguje Róbert Švec:

No, tak musím konštatovať, že to trestné oznámenie je také smiešne ako celá naša vláda. Šírenie poplašnej správy je to, ak niekto spochybňuje nosenie rúšok? Veď existujú aj odborníci, ktorí tvrdia, že ich nosenie škodí zdraviu.

Šírenie poplašnej správy je to, ak sa niekto odmieta dať zaočkovať? Veď všetci vieme, že pripravovaná vakcína je „sajrajt“, ktorý nebol a nebude dostatočne klinicky testovaný. Informujú o tom aj akože štandardné médiá. A mnohí odborníci spochybňujú takúto vakcínu.

Šírenie poplašnej správny je to, ak niekto vyzýva na občiansku neposlušnosť? Veď podľa slovenskej ústavy na to má každý občan právo, ak je presvedčený, že sa v našom štáte odstraňuje demokratické zriadenie!

Nebláznite!!! Ak bude niekto za toto odsúdený, tak demokracia a sloboda v našom štáte skapala. Ale všetci vieme, že tu nejde o trestné oznámenie, tu ide o psychologické bu-bu-bu, aby sa Slováci začali báť verejne prezentovať svoje názory. Kašlite na nich, Slováci! Uvažujte slobodne a slobodne sa vyjadrujte!

P.S. Možno by stálo za úvahu podať trestné oznámenie na Matovičovu vládu za šírenie poplašných správ v súvislosti s ich mediálnymi výstupmi ohľadom koronavírusu.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Hľadá sa COVID-19. Video: Krčméry zradil za pár šekelov. A chce všetkých zaočkovať

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds