Agent Korčok je klamár! SHO: Z peňazí Slovákov chce financovať prevrat v Bielorusku

Ivan Korčok plánuje vyčleniť finančné prostriedky vo výške 700-tisíc eur na podporu bieloruskej občianskej spoločnosti a občanov (to znamená, agentov Bruselu, ktorí v Bielorusku vyvolávajú občianske nepokoje, fyzicky útočia na policajtov a spôsobujú materiálne škody), ktorí sa údajne stali obeťami represálií.

Z tejto sumy bude 250-tisíc eur pokrytých prostriedkami pôvodne vyčlenenými na pomoc Taliansku v súvislosti s pandémiou COVID-19 a zvyšných 450-tisíc eur je požiadavka na nové finančné prostriedky z rozpočtu. Informujú médiá.

Na tento krok ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka reaguje Róbert Švec:

Dvorný šašo a užitočný hlupák súčasného režimu Ivan Korčok ide z našich peňazí, peňazí slovenských daňových poplatníkov, pomáhať štátnemu prevratu v Bielorusku. A to rovno sumou 700-tisíc eur.

Pán Korčok, ak chcete financovať štátne prevraty, tak z vlastných peňazí a nie z peňazí Slovákov. Agenti Bruselu sú naozaj komickí. Zo štátneho by financovali všetko možné, ale ak by mali dať zo svojho, to by im už údajné ľudské práva, demokracia a sloboda príliš veľa nehovorili.

Mimochodom, minulý týždeň Korčok pomocou zvláštnych obrázkov presviedčal svet a priľahlé galaxie, že štátny prevrat v Bielorusku nie je platený zo zahraničia. No nie je podarený. 🙂

Vidíte, dámy a páni. Špajza nie je prázdna. Len kľúče od nej majú blázni, liberáli, mafiáni a podvodníci, ktorí naše spoločné peniaze vyhadzujú na hlúposti. Ak by špajzu spravovali zodpovední vlastenci, to znamená my z SHO, bolo by aj na poriadne 13. dôchodky, aj na podporu mladých rodín, pestovateľov, chovateľov, živnostníkov…

————————-

Prečítajte si tiež: Slováci sa zabávajú na trápnom Korčokovi. SHO reaguje: Je to šašo, ktorý škodí Slovensku

————————-

Dvorný šašo a užitočný hlupák súčasného režimu Ivan Korčok sa sám usvedčil z klamania verejnosti. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds