FOTO SHO: Ďakujeme. Bolo na kúpalisku najčastejšie používané slovo detí z nášho projektu

Ďakujeme. Bolo na kúpalisku v Rimavskej Sobote najfrekventovanejšie slovo detí venované nám, teda aj vám, milí prispievatelia. Deti sa vo vode vyšantili, ako sa na ne patrí, aj vody sa napili, aj šmýkačky či tobogany vyskúšali, aj langoš spapali, kofolu vypili, aj sa opálili, aj sa nasmiali, aj sa za všetko pekne poďakovali. Zakaždým.

Veď, napríklad, Miška a Janko celé leto „sedeli“ doma, tak obzvlášť pre nich to bol zážitok, na ktorý budú vďaka srdečným ľuďom, teda nám a vám, milí prispievatelia, dlho spomínať.

Miške a Jankovi sme tiež venovali oblečenie a školské pomôcky.

A o to nám v našom skvelom projekte hlavne ide. Aby deti prežili svoje detstvo čo najviac pozitívne a do dospelosti vykročili ako zodpovední Slováci so srdcom na správnom mieste a so zmyslom pomáhať tým, ktorí to budú naozaj potrebovať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Našu pomoc sme rozšírili už aj do Michaloviec. Aj vďaka Katke z Trebišova

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds