FOTO: Divadlo P. O. Hviezdoslava. SHO: Blázni sú na slovenskom území nevítaní a nežiaduci

Dámy a páni. Písal sa 6. september 2023…

Stovky Slovákov a Sloveniek sa stretli pred Divadlom P. O. Hviezdoslava v Bratislave, aby sme spoločne a verejne reagovali na dehonestáciu slovenskej kultúry zo strany vedia divadla.

Ľudia SHO pod vedením Róberta Šveca podporili svojou účasťou občiansky protest, ktorý zvolala Matica slovenská, aby sme bláznom vo verejných funkciách spoločne odkázali, že na území Slovenskej republiky sú nevítaní a nežiaduci.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO k alarmujúcej situácii s nelegálnymi migrantmi: Ponúkame tieto ozdravné kroky…

————————

Dekadentnú reklamnú kampaň divadla (obrázok), jeho dočasná riaditeľka Valéria Schulczová verejne schvaľuje. 

A aj preto sme pred divadlom dali jasne najavo, čo si o tom myslíme. Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds