SHO k alarmujúcej situácii s nelegálnymi migrantmi: Ponúkame tieto ozdravné kroky…

Nelegálni migranti zaplavujú Slovensko! Dámy a páni. Niektoré okresy na slovenskom juhu hlásia alarmujúci stav v súvislosti s nelegálnymi migrantmi.

Slovenské Hnutie Obrody konštatuje, že to, na čo statoční vlastenci upozorňovali počas protestov v Bratislave TU a Košiciach TU, aj za účasti ľudí SHO, už v rokoch 2015 a 2016 sa žiaľ, stáva skutočnosťou. Nelegálna migrácia prerastá cez hlavu slovenským štátnym orgánom a Brusel si mädlí ruky, pretože krok za krokom, salámovou metódou, dosahuje presne to, čo chce. Zaplaviť celú Európu migrantmi.

A deje sa tak s plným vedomím a aj súhlasom najvyšších ústavných ničiteľov Slovenskej republiky, že, napríklad pani Čaputová a predstaviteľov polície, že, napríklad, pán Hamran. 

Slovenské Hnutie Obrody už pred niekoľkými mesiacmi vydalo stanovisko, že je potrebné, aby Ozbrojené sily SR v súčinnosti v políciou začali strážiť slovenské štátne hranice. Vtedy (ne)kompetentní vyhlásili, že nemajú na to kapacity. Ale kapacity mali na to, aby počas fiktívnej pandémie c-19 bránili slovenským občanom presúvať sa medzi okresmi!?

Ale… Čo bolo to bolo, ako von z o súčasnej a aj budúcej šlamastiky? Treba urobiť tieto ozdravné kroky… 

Prvý: Všetkých nelegálnych migrantov na území nášho štátu musia slovenské silové zložky pochytať a následne deportovať mimo územia SR, bez ohľadu na to, čo na to povie Brusel. 

Druhý: Spustiť prípravy na opustenie EÚ a NATO, pretože naše členstvo v týchto spolkoch nás ako národ a štát postupne zabíja a ochrana spoločných „európskych“ hraníc je deravá ako skysnutý ementál s veľkými až mohutnými dierami. 

Tretí: Začať budovať aktívne zálohy (dobrovoľné občianske hliadky – domobranu), ktoré by v súčinnosti so silovými zložkami nášho štátu zabezpečovali poriadok na celom slovenskom území. Nepochybujem o tom, že tisíce Slovákov by sa do domobrany prihlásili raz-dva.

Štvrtý: Začať strážiť slovenské štátne hranice a obnoviť hraničné kontroly v duchu zásady: Hranice nie sú korzo.

Piaty: Postaviť mimo zákon všetky zahraničné mimovládne organizácie, ktoré pôsobia na Slovensku a propagujú agendu multi-kulti a (ne)kompetentných, ktorí sú zodpovední sa súčasné dianie brať na trestno-právnu zodpovednosť. 

Dámy a páni. Takto by postupovalo Slovenské Hnutie Obrody, ak by už dnes malo zodpovednosť za náš národ a štát, a tak bude postupovať aj v budúcnosti.

Sme svedkami toho, že falošná „európska“ solidarita vedia náš štát do priepasti. Slováci sa musia vždy a za každých okolností v prvom rade spoliehať iba na svoje sily. A naši predkovia neraz dokázali, že vedia zatočiť s piatou kolónou a nepriateľmi slovenskej slobody.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023: Necelý mesiac pred voľbami sa vám Róbert Švec prihovára…

————————–

A aj takto sme protestovali v Bratislave v roku 2015 proti povinným kvótam pre migrantov. Zdroj fotky. SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds