FOTO: Aj Katke a Emke od Partizánskeho sme venovali školské pomôcky

Dámy a páni. Posielame vám pozdrav z Trenčianskeho kraja.

Katka a Emka od Partizánskeho sa už s letom rozlúčili a už sa tešia zo školy a škôlky.

Sú to dve šikovnice, ktoré nám robia radosť a zaslúžia si len to najlepšie. Obe si už za svojich pár rôčkov vytrpeli dosť zlého… A aj preto sme im dnes zaniesli nielen školské pomôcky, hračky, oblečenie, obuv a potraviny, ale aj veľa objatí, ktoré im všetci z čírej lásky doprajeme.

Deti si ju totiž zaslúžia, zaslúžia si objatie, pretože za nič nemôžu. Ale môžu mať lepšiu budúcnosť.

K tej sa, aj v tomto prípade, v obrovskej miere pričinili Evka a Danka z Rimavskej Soboty, ktoré aj na tento výjazd prispeli svojou troškou, ktorá znamená strašne veľa.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Pred začiatkom nového školského roka sa vám prihovára Róbert Švec

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds