FOTO. Jaroslav Ščurka: Vrcholky vo Veľkej Studenej doline boli pocukrované snehom. Ale…

Dámy a páni! Aktivity Slovenského Hnutia Obrody sa zameriavajú aj na športovo-turistickú oblasť. Pretože obroda spoločnosti musí začať od každého jedného z nás.

Náš kolega Jaroslav Ščurka, člen predsedníctva SHO sa dlhodobo venuje práve zoceľovaniu ducha cez športovo-turistické aktivity a my vám pravidelne prinášame informácie o jeho úspechoch aj na tomto poli.

Jaroslav Ščurka: Tento týždeň bol pôvodný cieľ Javorový štít, ale vrcholky vo Veľkej Studenej doline boli pocukrované snehom. Navyše som bol bez zimnej výbavy a nad Javorákom sa dosť dlho držal tmavý búrkový mrak, tak som si dal len čaj na Zbojníčke a šiel som naspäť, ale aj tak to bolo nádherne a skvelé… 🙂

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023: Ďalší propagačný materiál nášho hnutia je už vytlačený. Aj vďaka vám

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds