ANALÝZA: Róbert Švec nastavil zrkadlo liberálnym subjektom a vyvrátil ďalší mýtus

Dámy a páni. Dnes vyvrátime mýtus o tom, že pred voľbami sa liberáli vždy vedia spojiť a národniari to nedokážu.

Do parlamentných volieb 2023 je zaregistrovaných 25 subjektov. Kandidujúce subjekty som rozdelil do dvoch skupín, podľa ich dlhodobej činnosti, konkrétnych aktivít a postoja k hodnotovým otázkam: agende LGBTI, agende multi-kulti, EÚ, NATO, obnoveniu našej národnej meny slovenskej koruny…

Prvá – skupina liberálna

Druhá – skupina národná

Do liberálnej skupiny patria: Progresívne Slovensko, Smer-SSD, Demokrati, SNS, KDH, SDKÚ-DS, Hlas – SD, SaS, Modrí, Most-Híd, Sme rodina a OĽaNO.

Do skupiny národnej patria: Slovenské Hnutie Obrody, Vlastenecký blok, SNJ, z väčšej časti Republika a ĽSNS.

Ostatné kandidujúce subjekty, vzhľadom k ich nečitateľnému postoju k hodnotovým otázkam, poprípade k ich výraznému šovinistickému až revizionistickému zameraniu a tiež marxistickému zameraniu som neuviedol.

Takže… Pravda oslobodzuje.

Subjektov, ktoré sa otvorene hlásia k zločineckej ideológii liberálnej demokracie, ako Progresívne Slovensko alebo SaS, a subjekty, ktoré svojou dlhodobou prácou dokazujú, že sú aktívnou súčasťou liberálnej demokracie a vyznávajú jej hodnoty, aj keď navonok vystupujú ako proslovenské, na pomýlenie voličov, ako Smer-SSD alebo Sme rodina, je dvojnásobne viac ako subjektov národných.

A z toho vyplývajú ešte dve veci…

Prvá: Systém úmyselne produkuje a vyživuje subjekty, ktorých úlohou je lákať a klamať národne orientovaných voličov, príklady som spomenul.

Druhá: Národná scéna sa pomaly, ale isto čistí a postupne odpadáva slabé a neduživé.

A po septembrových voľbách sa minimálne dva marketingové národné subjekty, ktoré kandidujú do NR SR poberú na smetisko dejín a národná scéna sa ešte viac prečistí, dôsledkom čoho sa stane to, čo sa musí stať.

A TO… Subjekty ako Slovenské Hnutie Obrody, ktoré nevznikli na jedno použitie ako politická nevesta pre niekoho a svojou dlhodobou prácou dokazujú, že ich srdce bije pre Slovensko, zostanú a budú naďalej aktívne a svieže v aktivitách a hodnotových postojoch, pokiaľ falošní spasitelia národa sa poberú na pravdu… politickú. AMEN.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec vyškolil Orbána: Budú aj Slováci žiadať všetko späť? Dôvody by sa našli

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds