VOĽBY 2023. Verejná VÝZVA: 11 eur pre volebné číslo 11. Slováci v prvom rade Slovákom

Slovenky, Slováci a všetci lojálni občania nášho štátu slovenského.

Transparentný účet SHO pre tohtoročné parlamentné voľby je vám už k dispozícii. Číslo účtu: SK30 8330 0000 0025 0260 6052. Podrobnosti o účte TU.  

Slovenské Hnutie Obrody sa v tohtoročných parlamentných voľbách uchádza o vašu dôveru s číslom 11. A aj preto sme spustili verejnú výzvu s názvom: 11 eur pre volebné číslo 11.

Pevne veríme, že pre väčšinu z vás, by nemal byť problém poukázať na náš transparentný účet symbolických 11 eur (kto chce, môže pravdaže poukázať aj vyššiu sumu), aby sme mohli financovať našu predvolebnú kampaň.

Ak sa rozhodne poukázať ľubovoľnú čiastku na náš účet, je veľmi dôležité, aby ste do správy pre príjemcu v prevode uviedli tieto údaje: Vaše meno a priezvisko, vašu adresu trvalého pobytu a dar.

Vzor prevodného príkazu.

Príspevky na transparentný účet sa môžu poukazovať iba bezhotovostným prevodom, NIE vkladom alebo poštovou poukážkou. Za každé jedno euro vám vopred ďakujeme.

Náš volebný program si môžete prečítať TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023: SHO má číslo 11. Prečo volíme Slovenské Hnutie Obrody? Aj pre TOTO…

—————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds