Róbert Švec vyškolil Orbána: Budú aj Slováci žiadať všetko späť? Dôvody by sa našli

Známy šovinista a revizionista Viktor Orbán si „pustil opäť ústa na špacír“ a v Rumunsku táral niečo o tom, že Slovensko je odtrhnuté územie Maďarska.

Naši štandardní politici pekne až chrumkavo reagovali na slová Orbána a viac-menej razantne ich odsúdili. Taktiež reagovalo naše ministerstvo zahraničných vecí. Ale chváliť nebudeme, pretože to je jeho úloha, na to tu predsa je.  

K reakciám na šovinistické myšlienky Orbána sa pripojí aj moja skromná maličkosť a reagovať budem o dve kvapky inak, ako naši štandardní politici.

Viktor Orbán nech sa radšej venuje ochrane tradičných hodnôt a boju proti diktátu Bruselu, to mu ide veľmi dobre a v tejto otázke zastávajú spoločné hodnoty normálni Slováci a aj Maďari, a nech nevyťahuje revizionistických „kostlivcov zo skrine“.

Lebo ak v tom bude pokračovať, ľahko sa môže stať, že Slováci začnú tiež požadovať všetko späť v súvislosti s územím dnešného Maďarska, napríklad podľa priloženej mapky (pod článkom). A potom môžeme viesť debaty o tom, komu patrí napríklad Balaton, podľa priloženej mapky je to jasné.

Viktor! Uhorsko sa už nikdy neobnoví a tým, že stále mávate vlajkou šovinizmu a revizionizmu dosahujete jediné, a to, že sa od vás odvracajú na medzinárodnej scéne politici, s ktorými sa na 100% zhodnete v otázkach už spomínaných tradičných hodnôt a zápasu proti diktátu Bruselu.

A to je škoda, pretože to oslabuje náš spoločný zápas za Európu zvrchovaných a suverénnych štátov, akými musia byť aj Slovenská republika a Maďarsko.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Bratislava: Zločinecká agenda LGBTI je na Slovensku nežiaduca. Krk jej vykrútime!

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds