FOTO. Košice: Krok za krokom pokračujeme v expanzii aj na východe našej otčiny

Dámy a páni. Krok za krokom pokračujeme v našej prezentácii aj v uliciach slovenských miest.

Na Staničnom námestí v Košiciach sa v tieto dni na vás pozerá, láskavým a spravodlivým pohľadom, Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

Na svetelnej tabuli (veľkosť 6 x 3 metre) sa v pravidelných intervaloch striedajú jeho posolstvá našej vlasti: Slovensko potrebuje pokoj, Slovensko potrebuje normálnosť, Slovensko potrebuje zdravý rozum…

Už čoskoro zavítame do ďalších miest.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Petícia za zvolenie Róberta Šveca za prezidenta nášho štátu oficiálne spustená…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds