KAMPAŇ SHO. Pred Dúhovými pochodmi 2023: Rodina má len jednu podobu

Dámy a páni. V slovenských mestách sa aj tento rok uskutočnia Dúhové pochody. Poďme si opäť pripomenúť, ako sa k tejto téme stavia Slovenské Hnutie Obrody.

Po prvé: Na Slovensku nemáme žiadne sexuálne menšiny, na Slovensku máme iba národnostné menšiny a etnické skupiny.

Po druhé: Ľudia s inou ako prirodzenou sexuálnou  orientáciou majú v našom štáte slovenskom zabezpečené všetky práva tak, ako ľudia s heterosexuálnou orientáciou. To, že vo vzťahu muž + muž alebo žena + žena nevznikne nový život, to zariadil Pán Boh, ak chcete príroda. A taký vzťah nikdy nebol, nie je a ani nebude nazývaný rodinou! A bodka!

Po tretie: Iná sexuálna orientácia sprevádza ľudskú spoločnosť od jej vzniku. Ľudia s inou orientáciou tu boli, sú a aj budú. Evidujeme túto skutočnosť, ale ich spôsob života sa nikdy nestane spoločenskou normou. Rozumní a zodpovední ľudia, aj inak orientovaní ako heterosexuálne, to chápu.

Po štvrté: Je smutné až tragické, že otázka sexuálnej orientácie sa zneužíva na takého komické kortešačky, akými sú aj Dúhové pochody, a nemorálne predvádzanie sa ľudí, ktorí sa nezmestia do kože a od dobroty nevedia čo so sebou. Radšej kebyže idú polievať papriku, boli by osožnejší pre spoločnosť slovenskú.

Po piate: Zodpovední neheterosexuálni občania SR sú plnohodnotnou súčasťou našej spoločnosti. Zo strany štátnych orgánov slovenských neprichádza k ich prenasledovaniu, upaľovaniu na hranici, zatvárania do väzenia pre ich sexuálnu orientáciu… , lebo v sexuálnom živote to majú radi inak ako väčšina.

Po šieste: Rozlišujeme medzi agendou LGBTI (vrátane Dúhového pochodu) a zodpovednými neheterosexuálnymi občanmi slovenskými, ktorí svojou každodennou prácou vytvárajú normálne hodnoty a necítia potrebu sa zviditeľňovať na primitívnych podujatia typu Dúhový pochod.

Takže tak…

Dámy a páni. Aj tento rok sa môžete spoločne s nami zapojiť do nálepkovej kampane: RODINA MÁ LEN JEDNU PODOBU. 

Za symbolických 7 eur, ktorými podporíte našu – vašu iniciatívu, si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek: RODINA MÁ LEN JEDNU PODOBU. Veľkosť nálepky je 9 cm.

Ako sa zapojiť?  Na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 poukážte váš dobrovoľný príspevok vo výške 7 eur a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – rodina, uveďte svoje meno + priezvisko, adresu (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

Ak máte záujem o väčšie množstvo nálepiek, kontaktujte nás mailom na sho@sho.sk

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023: Kandidátna listina Slovenského Hnutia Obrody odovzdaná

————————-

Nálepky SHO sú vám opäť k dispozícii. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds