FOTO: Petícia za zvolenie Róberta Šveca za prezidenta nášho štátu oficiálne spustená…

Dámy a páni. V stredu, symbolicky 5. júla, počas štátneho sviatku – Sviatku svätého Cyrila a Metoda sme v Nitre odštartovali petičnú akciu za zvolenie Róberta Šveca za prezidenta nášho štátu slovenského.

Ďakujeme za vaše podpisy, slová uznania a aj podpory, ale aj za názory, ktoré sa nie vždy zhodovali s názormi Slovenského Hnutia Obrody. Ale ako rozumní ľudia sme si ich pekne vydiskutovali… 🙂

Ďakujeme za zaujímavé dišputy. Pokračujeme v sobotu 8. júla v Kežmarku. Tešíme sa na stretnutie s vami aj na východe našej otčiny.

Slovensko bude opäť silné a sebavedomé.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: KAMPAŇ SHO. Pred Dúhovými pochodmi 2023: Rodina má len jednu podobu

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds