VOĽBY 2023: Kandidátna listina Slovenského Hnutia Obrody odovzdaná

Slovenky, Slováci a všetci lojálni občania nášho štátu slovenského.

Slovenské Hnutie Obrody splnilo všetky zákonné podmienky (vrátane zaplatenia volebnej kaucie vo výške 17-tisíc eur) a odovzdalo kandidátnu listinu do volieb do NR SR, ktoré sa uskutočnia 30. septembra 2023.

Rokovali sme s viacerými politickými stranami ako aj s občianskymi iniciatívami o spoločnom postupe, a sme veľmi radi, že spoločne s členmi Slovenského Hnutia Obrody sa o vašu dôveru na kandidátke SHO uchádzajú aj aktivisti z regiónov. Sú to ľudia, ktorí sa dlhodobo venujú takým oblastiam a témam, akými sú školstvo, ochrana zdravia a životného prostredia, pôdohospodárstvo, slovenská sebestačnosť…

———————-

Prečítajte si volebný program SHO pre parlamentné voľby 2023 TU.

———————-

Našich kandidátov do slovenského parlamentu vám budeme postupne predstavovať, ale už dnes, a to nás obzvlášť teší, vás chceme informovať, že našu ponuku byť na kandidátke nášho hnutia, prijal aj Štefan Šipoš, predseda Združenia poškodených občanov, ktorý už vyše 20 rokov, spoločne so svojimi kolegyňami a kolegami, bojuje za odškodnenie občanov, ktorí sa stali obeťami organizovanej systémovej mafiánskej zlodejiny za aktívnej účasti štátnych orgánov, v podobe nebankových subjektov, akými boli Horizont Slovakia, BMG Invest…

S pánom Šipošom sme sa zhodli na tom, že všetky doterajšie vlády a aj politické subjekty, ktoré sľubovali odškodnenie občanov, využívali občanov a tému iba na to, aby získali voličské hlasy, ale v reálnej politike neurobili nič pre tých, ktorí boli okradnutí s vedomím súčasného mafiánskeho systému politických strán a médií.  

Dňa 15. júna 2023 sa už 10-krát hlasovalo v NR SR o zákone, ktorý by riešil odškodnenie klientov nebankových subjektov, a opäť bez úspechu. A preto. Spoločne sme pripravení zjednať nápravu aj v tejto veci a pomôcť občanom, ktorí na pomoc tzv. štandardných politických strán čakajú už vyše 20 rokov. 

Dámy a páni. Pri tvorbe našej kandidátnej listiny sme dávali dôraz na kvalitu a nie na kvantitu v duchu našej zásady: Cesta Slovenského Hnutia Obrody: Cesta rovná, cesta cti.

Ďalšie informácie o kandidátnej listine SHO ako aj o volebnej kampani nášho hnutia budeme zverejňovať priebežne na našich mediálnych nosičoch.

Slovensko bude opäť silné a sebavedomé.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody

———————–

Prečítajte si tiež: Najnovšie číslo novín Právo Národa je už na ceste k vám: Vypovieme okupačnú zmluvu s USA

———————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds