FOTO. Martin. VÝZVA: Za tú našu slovenčinu. Pokračujeme v osvete v duchu jazykového vlastenectva

Dámy a páni. Pokračujeme v propagácii nášho hnutia.

A nielen to! Pokračujeme aj v osvete slovenskej. Minule sme vás informovali, že v Košiciach sa objavili plagáty SHO v duchu ekonomického vlastenectva TU. A tento týždeň sú v Martine na očiach verejnosti plagáty SHO v duchu jazykového vlastenectva.

Pretože… Nikto nemôže jazyk iného národa povyšovať na území Slovenskej republiky nad štátny jazyk, slovenský jazyk. Podrobnosti o našej kampani si môžete prečítať TU.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro. Podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete samých seba.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec ostro zaútočil na správcu kolónie Hegera kvôli jeho…

————————-

Zdroj fotiek a obrázku: SHO.sk

Nálepky Na Slovensku po slovensky si môžete objednať TU.

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds