Noviny Právo Národa. Róbert Švec: Slovensko potrebuje štátnikov a silných vodcov

Dámy a páni! Možno sa niektorí z vás čudujú, že nekomentujem súčasné udalosti, ktoré sa odohrávajú na slovenskej politickej scéne. Nekomentujem, pretože nie je čo vecne komentovať. Je to veľké a špinavé divadlo za peniaze slovenských daňových poplatníkov, teda nás všetkých.

A bitka poslankýň NR SR v nočnom bare a hlasovanie Fica a jeho kumpánov, okrem iného, aj za vstup Fínska a Švédska do zločineckej organizácie NATO, sú len čerešničky na nechutnej a ešte k tomu aj pokazenej torte s visačkou – liberálna demokracia.

Konštatujem, že v praxi sa napĺňa to, čo dlhodobo komunikujeme, že pre vládnych zločincov sú záujmy slovenských ľudí na poslednom mieste, že z nášho štátu sa stala nesvojprávna kolónia a že súčasná parlamentná opozícia, česť výnimkám, je v tom namočená dlhodobo až po uši TU.

Namiesto toho, aby som komentoval to, čo sa už komentovať ani nedá, skonštatujem, že naša vlasť potrebuje štátnikov a silných vodcov, ktorí majú gule politické TU a ktorí vyženú túto luzu vládnu a aj opozičnú na smetisko dejín a obnovia poriadok, a proslovenské smerovanie nášho štátu dovnútra aj navonok.

Slovensko potrebujeme vo vedení rozumných a zodpovedných vlastencov, ľudí, ktorí okrem okamžitých krokov na vnútorné obnovenie nášho štátu budú mať aj dlhodobú víziu Slovenska TU.

Súčasný zločinecký režim – liberálna demokracia sa vyčerpal, uvrhol Slovensko do chaosu, biedy, utrpenia, bordelu, neistoty a preto musia nastúpiť lekári, politickí lekári, ktorí náš štát postavia opäť na nohy, spoločne s vami.

Áno, Slovensko potrebuje, aby ho viedli ľudia Slovenského Hnutia Obrody, ľudia, ktorí svojou dlhodobou prácou dokazujú, že sa nenechajú zastrašiť a ani kúpiť, a že majú jasnú a pevnú proslovenskú orientáciu TU.

A čím skôr si to uvedomia Slováci, ktorí ešte stále naivne veria v teóriu menšieho zla a prepadnutého hlasu, tým lepšie pre našu slovenskú súčasnosť a budúcnosť!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec aj o tom, aký je rozdiel medzi ľuďmi SHO a riadenou opozíciou, ktorá kolaboruje s vládnymi zločincami

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds