Noviny Právo Národa: Róbert Švec ostro zaútočil na správcu kolónie Hegera kvôli jeho…

Dámy a páni. „Slováci kupujú za 500 eur to, čo predali za 100 eur,“ vyhlásila hlava organizovanej skupiny zločincov Eduard Heger.

A aj tento výrok vystihuje podstatu vládnych kriminálnikov. Nepracujú pre slovenských ľudí, ale sú správcovia SK kolónie, ktorí čakajú, čo im povie, lepšie podané prikáže Brusel.

Slovenské elektrárne už mali byť dávno zoštátnené, v súlade s Ústavou SR, a svoju produkciu mali smerovať v prvom rade pre náš štát a jeho občanov.

A čo by na to povedal Brusel a finančné skupiny? Mám na veľkom háku, čo by na to povedali panáčikovia v Bruseli na čele s Uršuľou a už tobôž to, čo by na to povedali oligarchovia. Ak ide o zdravie, životy slovenských ľudí a prežitie nášho národného spoločenstva, nemáme morálne právo prihliadať na záujmy cudzích a finančných nenažrancov.

Slovensko na prvom mieste.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa. Róbert Švec: Slovensko potrebuje štátnikov a silných vodcov

————————–

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds