FOTO. MDD 2024: Ďakujeme vám, dobrí ľudia. Aj vďaka vám sme mohli aj tento rok…

Priatelia. Návštevou rodiny v meste pod Zoborom sme ukončili tohtoročné turné MDD v projekte Staráme sa. 

Martinka a Adamko sa balíčkom veľmi potešili… 

Prehľad našich aktivít počas MDD 2024 si môžete pozrieť TU.

Všetkým vám, ktorí ste, formou milodarov rôzneho typu, podporili aktivitu, ktorá deťom v našom projekte vyčarila úsmev na tvárach ĎAKUJEME.

Dámy a páni. Prajeme vám krásne pohodové leto, ktoré sa bude aj tento rok vyznačovať adresným sociálnym aktivizmom, pretože slovenské deti si našu podporu určite zaslúžia.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. MDD 2024: Aj nadaný futbalista René si zaslúžil balíček plný dobrôt

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds