DIŠPUTA: Má poslanec Kotlár právo si myslieť, že pandémia na Slovensku nebola?

Dámy a páni. A máme tu ďalší mediálny lynč. Po tom, čo poslanec Kotlár (podľa medializovaných informácií) verejne prezentoval svoj názor, že pandémia na Slovensku nebola, spustili liberálne médiá hon na čarodejnice.

A pridala sa aj ministerka zdravotníctva, ktorá vyhlásila, že postoj poslanca Kotlára je neprípustný.

Vidím to TAKTO…

Každý človek má právo pochybovať o všetkom, aj o historických udalostiach. Hovorí sa tomu kritické myslenie. Pretože ak by ľudia nepochybovali, dodnes by sme bývali v jaskyniach.

Pozrime sa na skok do nie tak dávnej histórie…

Uvediem jednu historickú udalosť, kedy boli ľudia s iným, ako oficiálnym názorom, vnímaní takmer ako teroristi, ale čas a dejiny dali ľudom s kritickým myslením za pravdu.

Mnohí z vás si určite pamätáte na rok 2003, kedy sa USA a ich spojenci rozhodli (bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN) bombardovať a vojensky napadnúť Irak a ako zámienku použili tvrdenie, že Irak vlastní zbrane hromadného ničenia.

Pred napadnutím Iraku inšpektori OSN realizovali veľké množstvo návštev v spomínanom štáte a konštatovali, že v Iraku nenašli žiadne zbrane hromadného ničenia. A takéto zbrane nenašli ani Američania, keď Irak okupovali a také zbrane sa nenašli do dnešných dní.

Ale to nezabránilo úplatným novinárom aj na Slovensku, aby pred vyše 20 rokmi spustili mediálny lynč a honbu na čarodejnice proti každému, kto spochybňoval oficiálne tvrdenia ľudí okolo vtedajšieho amerického prezidenta.

Dokonca dnes sa o týchto klamstvách vtedajšej americkej administratívy nakrúcajú a vysielajú veľmi svieže dokumenty.

A keďže dejiny sa opakujú, ľahko sa môže stať, že možno aj skôr ako o 20 rokov sa dozvieme, ako to skutočne bolo s tou údajnou pandémiou na Slovensku.

PRETOŽE…  Čas je najlepší liek na každé klamstvo a pravda nás všetkých jedného dňa krásne oslobodí.

TAKŽE, áno, poslanec Kotlár MÁ právo si myslieť, že pandémia na Slovensku nebola…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: KAUZA. Noviny Právo Národa: Je vlastizradcom Naď alebo Blaha? Alebo obidvaja?

————————-

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds