FOTO: Na Zelený štvrtok sme rodine v Poprade odovzdali aj veľa zelených dobrôt

Dámy a páni. Veľkonočnú pomoc sme doručili na Zelený štvrtok, prostredníctvom nášho kolegu Jaroslava Ščurku, aj do rodiny pani Žanety v Poprade.

Nákup obsahoval okrem tradičných základných potravín aj veľa zelených dobrôt, vrátane špenátu.

Ďakujeme, dámy a páni, že sa zapájate do našej veľkonočnej výzvy TU a aj vďaka vašim príspevkom pomôžeme ďalším rodinám.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v Prešove sa potešili z veľkonočnej pomoci

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds