ODHALENIE: Kto bude alebo nebude prezidentom vojny?

Dámy a páni. S veľkým záujmom čítam a sledujem vyhlásenia niektorých ústavných činiteľov, ale aj rôznych občianskych a politických aktivistov, ktorí v týchto dňoch živia teóriu o prezidentovi vojny a prezidentovi mieru. 

A opäť, tak ako sme už na našom krásnom Slovensku zvyknutí, masovo riešime následky a nie podstatu problému.

Takže, poďme pekne od podlahy…

Do druhého kola prezidentských volieb postúpili dvaja kandidáti na prezidenta vojny. Korčok a aj Pellegrini fanaticky podporovali a podporujú členstvo Slovenskej republiky vo vojenskom, útočnom a zločineckom pakte NATO. A či sa to niekomu páči alebo nie, pokiaľ bude Slovensko aj naďalej členom NATO a ak k tomu príde, a je jedno či bude v Prezidentskom paláci sedieť Korčok alebo Pellegrini, náš štát bude vtiahnutý do vojny nielen s Ruskom. Dôvod sa už nejaký nájde alebo vymyslí… Ako to už býva v dejinách zvykom (napríklad klamstvo vyfabrikované predstaviteľmi USA o zbraniach hromadného ničenia v Iraku, ktoré sa do dnešného dňa nenašli).

A preto označovať Pellegriniho za kandidáta na prezidenta mieru považujem už ani nie tak za úsmevné, ako strašné a infantilné.

Slovenky a Slováci. O novom slovenskom prezidentovi sa rozhodovalo v prvom kole volieb a to, že dvaja kandidáti na prezidenta vojny Korčok a aj Pellegrini získali v prvom kole volieb takú podporu je obludná skutočnosť a veľmi veľa to vypovedá o nás samých, o našom národe a štáte.

Druhé kolo volieb je už len o teórii menšieho zla, presne tak ako v roku 2019, keď sme si mali vybrať medzi Čaputovou a Šefčovičom. A tak ako som túto hru nehral v roku 2019, nebudem ju hrať ani v roku 2024.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Prezidentské voľby 2024: Predsa len dobrá správa pre Slovensko

—————————

Kandidáti na prezidenta vojny. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds