FOTO: Nielen Pánu Bohu, ale aj národu! BRATISLAVA: Hrdo sa hlásime aj k odkazu Andreja Hlinku

V utorok 16. augusta sa v Parku Andreja Hlinku v bratislavskom Ružinove konala spomienka na velikána našich dejín – Andreja Hlinku.

Podujatia sa zúčastnili aj ľudia Slovenského Hnutia Obrody pod vedením Alžbety Szénásiovej, regionálnej zástupkyne SHO pre Bratislavský kraj.

Andrej Hlinka ako politický vodca nechal nám aj odkaz, ktorý jednoznačne hovorí, že aj vyspelý a uvedomelý národ musí bojovať za svoje práva a brániť si ich. Nestačí mať pravdu, pravdu treba dokázať a obhájiť, a s princípmi nemožno kšeftovať TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Jaroslav Ščurka: Vlajka bieleho dvojkríža zaviala už aj na Mlynickom a Prednom Solisku

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds