POZVÁNKA do Bratislavy: Príde aj Čaputová a verejne vysvetlí svoju protištátnu činnosť?

Slovenky, Slováci a všetci lojálni občania nášho štátu slovenského!

POZÝVAME vás na oslavu 30. výročia prijatia Ústavy SR, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 1. septembra od 15:00 hod. pred Prezidentským palácom v Bratislave.

Štátny sviatok Slovenskej republiky – Deň Ústavy SR oslávime v duchu vlastenectva a proslovenských hodnôt.

Pevne veríme, že podujatia sa zúčastní aj Zuzana Čaputová, pre ktorú máme pripravené milé prekvapenie, ako náš prejav toho, že ňou opovrhujeme a považujeme ju za americkú agentku a piatu kolónu na území slovenskom. V prípade, ak Zuzana prejaví záujem a podujatia sa zúčastní, bude môcť ľudu slovenskému verejne vysvetliť svoju protištátnu a protispoločenskú činnosť. 

Dámy a páni! Veríme, že sa pred Prezidentským palácom stretneme v čo najväčšom počte a spoločne vyšleme signál na celé Slovensko, že: Žije, žije duch slovenský a bude žiť naveky!

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na kontajnerovú iniciatívu vládnych zločincov

—————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds