FOTO. Nitra: Pochod za mier a neutralitu. Sme vždy s vami v prvej línii. Na nás sa môžete spoľahnúť

Dámy a páni. Pochod za mier a neutralitu aj za účasti ľudí Slovenského Hnutia Obrody z okresov Nitra, Senec, Prievidza, Hlohovec…

Aj napriek nepriaznivému, daždivému počasiu sa pochodu za mier a neutralitu zúčastnilo niekoľko desiatok statočných občanov nášho štátu slovenského.

Aj touto cestou sa vám všetkým chceme veľmi pekne poďakovať za to, že ste prišli a spoločne sme manifestovali naše odhodlanie chrániť mier a slobodu našej otčiny.

Zo Svätoplukovho námestia sme sa presunuli pred Okresný úrad.

Sme vždy s vami v prvej línii. Na nás sa môžete spoľahnúť.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec nastavil zrkadlo Ficovi a ten opäť uvidel svoju pravú tvár, tvár pokrytca

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

 

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds