FOTO. Trnava: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

Dámy a páni. Pokračuje ďalšia vlna manifestácií slovenskej slobody.

V utorok 4. apríla sa uskutočnil Slovenský pochod za mier a neutralitu.

Aj v uliciach Trnavy bolo počuť: „Čaputová, Heger, Naď, choďte si tam bojovať“, „My chceme mier“, „My sme za to, aby zmizlo NATO“…  

A my opäť plníme to, čo sme sľúbili. Podporíme každú rozumnú a zodpovednú aktivitu v prospech nášho štátu slovenského. A aj preto sa pochodu zúčastnili ľudia Slovenského Hnutia Obrody.

Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Prievidza: Ľud opäť prehovoril. Požadujeme vyhlásiť Slovenskú republiku za neutrálny štát

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds