FOTO. Pavol Skýpala: Jarné posolstvo je život, zmena a niečo nové, čo prichádza. My ľudia SHO…

V jarnom období sa príroda prebúdza zo zimného spánku. Na svet prichádzajú aj mláďatá domácich zvierat, ktoré nám krásou pohladia dušu.

Malé deti, tak ako naša Janka a mláďatká zvierat sa vzájomne priťahujú, dopĺňajú a sú symbolom jarného obdobia. Nič to ale nemení na tom, že sa o ne treba patrične postarať. Jarné posolstvo je život, zmena a niečo nové, čo prichádza.

Postarajme sa spoločne o to, aby bola tá prichádzajúca zmena prínosom pre celú spoločnosť slovenskú a nielen pre pár jednotlivcov.

Jar nám prináša novú nádej a odhodlanie. Priatelia, nestrácajme nádej. Veď príde doba, keď aj šibenice rozkvitnú ako jarné kvety. Nedajte sa zlomiť za žiadnu cenu!

My ľudia SHO sme stáli vždy s vami a vždy budeme!

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————-

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Zabezpečme a zachráňme najskôr nás, Slovákov! A až potom…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds