Róbert Švec k úmrtiu Madeleine Albrightovej: Za svoje zločiny išla určite priamo do…

Dámy a páni! Rôzni politici, vrátane americkej agentky, ktorá dočasne okupuje slovenský Prezidentský palác, vyjadrujú úprimnú ľútosť nad smrťou Madeleine Albrightovej.

A ako to už býva zvykom, liberálna manipulatívna propaganda z nej robí sväticu. Ale keďže ja som INÝ politicky, verejne vyjadrím svoje stanovisko k odchodu bývalej americkej ministerky zahraničných vecí. A nebude sa im to páčiť… A tak je to správne, tak to má byť!

Absolútne, ale absolútne nevyjadrujem smútok nad jej odchodom. Určite odišla priamo do pekla, za svoje činy a skutky, vojnové zločiny a smrť tisícok a tisícok detí, žien, dôchodcov… v štátoch, ktoré sa administratíva USA aj pod jej vedením rozhodla svojvoľne a aj na základe falošných dôkazov bombardovať a zlikvidovať.

———————–

Prečítajte si o zločinoch Madeleine Albrightovej: Balkánska mäsiarka sa dožíva…

———————–

A to ešte musíme spomenúť aj urážlivé výroky na adresu Slovákov a Slovenska, ktoré označila, okrem iného, za čiernu dieru Európy.

Čím menej takých ľudí ako Madeleine Albrightová sa bude voľne pohybovať po svete, tým lepšie pre svetový mier a pokoj na našej krásnej planéte.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: PODCAST: Róbert Švec, tak ako ho poznáme! Priamo, jasne, pravdivo… Aj o špiónoch na Slovensku!

————————

V spoločnosti vojnového zločinca a politického masového vraha Mikuláša Dzurindu. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds