Lukašenko začal robiť poriadky s úplatnými novinármi. Róbert Švec: Ja mu za to tlieskam!

Pri pasovej kontrole pasažierov na letisku v Minsku bieloruské úrady zadržali 26-ročného bieloruského aktivistu a bývalého šéfredaktora opozičného spravodajského kanálu Nexta Ramana Prataseviča, ktorý figuruje na zozname medzinárodne hľadaných osôb zapojených do terorizmu.

Prataševič spolu s druhým zakladateľom komunikačného kanálu Nexta Live na sociálnej sieti Telegram, dvadsaťdvaročným Sciapanom Pucilom zaradili bieloruské orgány vlani v novembri na zoznam teroristických organizácií. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Konštatujem, že novinári nie sú stádo posvätných kráv a nemôžu si myslieť, že môžu všetko. Aj pre nich platia pravidlá a zákony. Optimalizácia mediálnej scény je nevyhnutná aj v štáte slovenskom. Zabezpečíme! My si republiku úplatnými novinármi, že, napríklad Tódová, Šimečka a ďalší, rozvracať nenecháme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec uznal výsledky prezidentských volieb v Bielorusku. A zablahoželal Lukašenkovi

————————

Slovenská mediálna realita!

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds