SHO: Spoločenský bordel a nezodpovednosť vládnu v našom štáte! Reagujú Švec a Angelová

Dámy a páni! Spoločenský bordel a nezodpovednosť vládnu v našom štáte slovenskom. Každý sa na každého vyhovára, že to on nie, to iný. On za to nemôže, on plní iba príkazy a nariadenia. V duchu známeho muzikálového: To nie ja, to Dominik!

Svetana Angelová: Slovenské Hnutie Obrody je pripravené slúžiť ľuďom. Naši ľudia od fachu, ktorí dlhodobo používajú zdravý sedliacky rozum čakajú, kedy ich pozvete slúžiť národu. Sú na Slovensku aj ľudia, ktorí nevykrikujú ako sa nedá. Vedia ako sa dá!

Róbert Švec: Čo ponúkame? Okrem iného: Obnovenie spoločenského poriadku a prevzatie zodpovednosti za naše rozhodnutia a činy vo vládnych funkciách. Presne tak, ako to realizujeme už od 24. mája 2004, odkedy píšeme náš úspešný občiansky príbeh a od 15. mája 2019, kedy sme začali písať aj náš politický životopis.

Čo povieme, za tým si stojíme, čo vykonáme, k tomu sa hlásime. Ponúkame vám slovenskú cestu. Cestu rovnú, cestu cti! TU

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec reaguje na Fica: Bolo by to komické, ak by to nebolo obludne pokrytecké

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds