FOTO. Poltár: Pochod za mier a neutralitu aj s podporou primátora mesta Petra Sitora

Dámy a páni. V piatok 17. februára sa uskutočnil ďalší Slovenský pochod za mier a neutralitu. Tentokrát v Poltári.

Opäť plníme to, čo sme sľúbili. Podporíme každú rozumnú a zodpovednú aktivitu v prospech nášho štátu slovenského. A aj preto sa pochodu zúčastnili ľudia Slovenského Hnutia Obrody.

Udalosť svojou účasťou podporil aj primátor mesta Poltár Peter Sitor.

„Priatelia, spoločne s mojimi kolegami som navštívil okresné mesto Poltár, kde sa (približne) tisícka statočných Slovákov a Sloveniek zišla, aby demonštrovala naše národné požiadavky, ktoré volajú po mieri v každom kúte sveta, stretli sme sa, aby sme spoločne odsúdili zločincov, ktorí nás ťahajú do nezmyselného krviprelievania a bratovražedných vojen. Taktiež sa v najmenšom okresnom meste našej drahej otčiny ľudia stretli, aby vyslali signál na celé Slovensko, že naša domovina a jej ľud slovenský nemá záujem byť súčasťou zločineckej organizácie NATO, že Slováci túžia po neutralite a spolupráci a rovnocennosti všetkých národov,“ konštatuje Pavol Poprocký, člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Prievidza: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds