FOTO. Projekt Staráme sa: A opäť tiekla krv. Vlasteneckú kvapku krvi SHO zdobí aj pravidelnosť

Dámy a páni. Znovu tiekla krv. Naši chlapi opäť urobili dobrý, až vynikajúci skutok. Tentokrát v srdci nášho milovaného Slovenska, v Banskej Bystrici.

Pavol Poprocký daroval kúsok seba už po 37-krát a Ján Michalík takto pomohol už po 12-krát. Aj o tomto je náš sociálny aktivizmus TU.

Priatelia, neváhajte a choďte takýmto spôsobom pomôcť, ak vám to zdravotný stav povoľuje. Motivujme sa a pomáhajme si navzájom…

V mene tých, ktorí to potrebujú, ďakujeme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: V Trenčianskych Tepliciach sme zavítali k Alžbetke a Adamkovi

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Pavol Poprocký

Ján Michalík

Muži SHO v akcii… 🙂

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds