FOTO. Nové Zámky. VÝZVA: Pokračujeme v aktivitách pouličných. Aj vďaka vašim príspevkom

Dámy a páni. Sľúbili sme a opäť plníme. Aj vďaka vašim príspevkom.

Po Trnave TU sme na očiach ľudu pospolitého opäť aj v Nových Zámkoch.

Nasledujú aj Košice, Nitra, Komárno, Poprad…

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Trenčín: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds