FOTO. Poprad. VÝZVA: Pokračujeme v úspešnej propagácii nášho hnutia aj počas jarmokov

Dámy a páni! Mediálna blokáda nášho hnutia pokračuje… Evidujeme!

A aj preto sme sa rozhodli, že našu plagátovú kampaň TU rozšírime aj o návštevu verejných podujatí, ktoré organizujú samosprávy (aj z našich peňazí, peňazí daňových poplatníkov) a počas jarmokov, festivalov, výstav a pod. sa budete môcť s nami stretnúť na námestiach slovenských miest.

A tak tomu bolo aj 5. augusta, kedy ľudia Slovenského Hnutia Obrody, počas festivalu ľudového umenia a remesiel Made in Slovakia, ktorý sa konal v Poprade rozdali desiatky novín Právo Národa TU, aby sa aj ľud pod Tatrami konečne dozvedel objektívnu pravdu.

Aj v takejto forme prezentácie SHO budeme pokračovať.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše noviny Právo Národa sa dostali v čo najväčšom počte medzi Slovákov, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro. Podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete samých seba.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Manipulatívne liberálne médiá (nielen) na Slovensku majú ďalší veľký problém

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds