Súd rozhodol, že Čaputovú údajne nemožno označovať za agentku. Róbert Švec to vidí takto…

Dámy a páni! Odvolací súd rozhodol, že o prezidentke Zuzane Čaputovej nemožno verejne hovoriť ako o americkej agentke a osobe, ktorá sa dopúšťa vlastizrady.

Róbert Švec reaguje: Evidujeme rozhodnutie súdu, ALE… Zuzana Čaputová je agentka, ktorá z pozície svojej funkcie presadzuje na území štátu slovenského záujmy cudzích mocností. Čo je mimochodom závažný trestný čin a takýmto konaním sa Čaputová, okrem iného, dopúšťa vlastizrady.

Svojou činnosťou a vyhláseniami to dokazuje takmer každý deň!

A na tejto objektívnej pravde nezmení nič žiadne rozhodnutie súdu. Tak, ako má súd právo, zo svojho uhľa pohľadu, posúdiť danú vec, aj my máme právo, podľa článkov 26 a 32 Ústavy SR, verejne prezentovať náš názor a nerešpektovať rozhodnutie súdu v danej veci.

Takže ešte raz: Zuzana Čaputová je agentka a dopúšťa sa, okrem iného, aj vlastizrady. A aj za tento zločin proti národu a štátu bude postavená pred obnovené vojenské súdy a svoj trest si odpracuje v obnovených pracovných táboroch.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA do Hlohovca: Pokračujeme v buntáciach pouličných. Prečo? Pretože spoliehať sa…

————————–

Nálepky z našej kampame si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds