Róbert Švec: Manipulatívne liberálne médiá (nielen) na Slovensku majú ďalší veľký problém

Určite si pamätáte si na palcové titulky, ktoré (nielen) národ slovenský informovali a stále informujú, že Rusi zasiahli raketami tú či onú ukrajinskú školu, poprípade iné civilné objekty?! A aj také správy mali byť dôkazom toho, že Rusi úmyselne bombardujú civilné ciele a dopúšťajú sa zločinov proti ľudskosti.

Dámy a páni! Pravda skôr či neskôr vypláva na povrch. A aká je pravda v tomto prípade?

Médiá informujú: Amnesty International tvrdí, že vysledovala postup ukrajinskej armády, ktorá využíva civilné objekty ako základne alebo miesta útokov a potom pri ruskej odvete zomierajú civilisti. A ďalej konštatuje, že „to, že je v pozícii brániacej sa strany, nezbavuje ukrajinskú armádu povinnosti rešpektovať medzinárodné humanitárne právo,“ cituje správa šéfku Amnesty International Agnes Callamardovú.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2022. Okres Prešov: Ladislav Maras, športovec, ktorý vo svojej kariére zabehol vyše 200 maratónov

————————-

Konštatujem, že správu nespísala nejaká „konšpiračno-dezinformačná-prokremeľská organizácia“, ale ich – západná organizácia Amnesty International.

A na záver, konštatujem, že je nepekné, keď armáda jedného štátu vtrhne na územie iného štátu, ale tiež je nepekné, keď akákoľvek armáda na svete zneužíva civilné priestory, ešte k tomu školy, na tom, aby z nich viedla vojenské operácie a následne sa zneužíva takýto postup na špinavú propagandu.

Je nechutné, keď úplatné liberálne médiá nám ponúkajú skrivený popis situácie. Na manipulatívnosť liberálnych médií, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku sme si nezvykli, ani si zvykať nebudeme a aj preto s nimi urobíme poriadok.

Objektívna pravda vždy krásne a do hĺbky oslobodzuje!

A rečnícka otázka! Čo všetko bude v tomto konflikte ešte úplne inak, než ako o tom informujú akože nezávislé médiá!?  

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Košický kraj. VÝZVA: Ďalšie plagáty nášho hnutia sú v Košiciach, ale už čoskoro budú…

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds