FOTO: Poznajme naše dejiny, lebo nám ich spíšu iní! Uctili sme si Trianon a aj našich legionárov

Dňa 27. júna 2009 sme v meste Nové Zámky odhalili pamätnú tabuľu venovanú slovenským a českým legionárom, ktorí bojovali za našu národnú a štátnu slobodu, a ktorí nás vyslobodili z uhorského žalára.

V nedeľu 27. júna 2021 zástupcovia nášho hnutia na čele s Róbertom Švecom navštívili aj Nové Zámky a pod pamätnú tabuľu zavesili veniec Slovenského Hnutia Obrody.

Ďakujeme, legionári naši.

A cestou do Nových Zámkov sa zastavili v obci Komjatice (okres Nové Zámky) a k pamätníku, ktorý je venovaný Trianonskej mierovej zmluve položili veniec Slovenského Hnutia Obrody.

Pretože… Trianon je naša národná sloboda!

Poznajme naše dejiny, lebo nám ich spíšu iní!

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Protiľudová politika vlády okolo zločinca Matoviča dostala v Bratislave opäť po frňáku

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds