FOTO: Protiľudová politika vlády okolo zločinca Matoviča dostala v Bratislave opäť po frňáku

Dámy a páni! Plníme to, čo sme vám sľúbili. Aj v sobotu 26. júna sme našou účasťou podporili rozumnú aktivitu, ktorej cieľom bolo nielen poukázať na protiľudovú politiku zločincov okolo Matoviča, ale aj ich totálna eliminácia.

V Bratislave sme podporili odborárov. Podujatia, ktorého sa zúčastnilo niekoľko tisíc zodpovedných občanov zo všetkých kútov našej vlasti započalo pred Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny SR, odkiaľ sa účastníci presunuli na Námestie SNP.

Ďakujeme, dámy a páni, za ďalšie podnetné popoludnie, rozhovory s vami a pozitívne myslenie. Spoločne ich dáme dole! Krok za krokom!

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA! Róbert Švec štandardným opozičným poslancom v NR SR: Vyhláste občiansky odpor!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds