Naša výzva Mesiac detí v projekte Staráme sa už dorazila aj do okresov Komárno a Nové Zámky

Dámy a páni! Naša úspešná výzva s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa dorazila aj na slovenský juh.

Aj v okresoch Nové Zámky a Komárno, v obciach Patince a Svodín, sme spoločne s vami, drahí podporovatelia, a s TOL – distribúcia cukroviniek potešili tých najmenších. Radosť detí bola obrovská.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Mesiac detí v projekte Staráme sa: Horúco a dusno? No to nevadí! Nás ani počasie nezastaví!

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds