FOTO. Projekt Staráme sa: Adresne pomáhame aj deťom v Žilinskom kraji

Dámy a páni. Dievčatá boli veľmi potešené z našej návštevy. Taktiež ich potešili sladkosti, maľovanky, či futbalová lopta.

Najstaršia Andrejka bola v čase našej návštevy na tanečnej, kde sa venuje slovenskému folklóru, mama Dagmar bola v práci, tak voľný čas dievčatá trávili s babkou.

Pre nepriazeň počasia som ich nezobral na zmrzlinu, ale dohodol som sa s dievčatami, že ich vezmem cez prázdniny jeden deň niekde na výlet, na čo sa veľmi tešia.

Skonštatoval Jaroslav Ščurka.

Priatelia, takto vyzerajú hlásenia z výjazdov nášho kolegu Jaroslava, ktorý prednedávnom s našou pomocou navštívil slovenskú rodinu v tiesni v Čadci, ktorej adresne pomáhame.

Myslíme si, že toto nepotrebuje ďalší komentár.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Sladkostiam a iným dobrotám sa potešili aj deti z Nitry

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds