FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v okrese Levice sa môžete na nás spoľahnúť

Dámy a páni. Prednedávnom sme spoločne s dobrými ľuďmi vyhrali malú bitku v životnom boji pani Heleny a jej štyroch dcér.

Podarilo sa nám vrátiť im späť vodu do skromnej domácnosti, v ktorej žijú TU.

Okrem toho sme spoločne tiež zabezpečili nákup potravín, ktoré v tejto päťčlennej rodine rýchlo miznú. Veď, dievčatá rastú ako z vody…

Aj vďaka vašej pomoci, drahí podporovatelia, pomáhame tam, kde to je naozaj potrebné. A my vám za to veľmi pekne ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Ruku pomoci podávame adresne aj v okrese Nitra

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds