FOTO. Projekt Staráme sa: Ruku pomoci podávame adresne aj v okrese Nitra

Kamaráti. Ruku pomoci sme opäť adresne podali aj v Zbehoch pri Nitre a v nitrianskej mestskej časti Klokočina. 

Ako isto viete, medzi deťmi, ktorým rôznymi spôsobmi pomáhame, vyrastá aj René (na prvej fotke pod článkom), ktorý sa aktívne venuje športu. Presnejšie futbalu, v ktorom dosahuje obrovské úspechy.

Sme hrdí na neho a urobíme všetko preto, aby sa jeho sen profesionálneho futbalistu naplnil. Nadanie totiž má. A má aj nás.

A pomáhame aj v nitrianskej mestskej časti Klokočina (druhá fotka pod článkom).

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v Trenčianskom kraji pomáhame adresne a dlhodobo

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

Zbehy

Klokočina

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds