FOTO. Projekt Staráme sa: Mimoriadna letná výzva Kvapky života úspešne realizovaná…

Priatelia projektu Staráme sa, máme skvelé správy!

Prednedávnom sme vás oboznámili s mimoriadnou letnou výzvou s názvom Kvapky života TU, ktorej poslaním bolo vrátiť do domácnosti mamy Heleny a jej štyroch dievčat pitnú vodu.

Od tej ich totiž dodávateľ odpojil, keďže mali nedoplatok… vzhľadom na obzvlášť nepríjemnú situáciu, v ktorej sa táto 5-členná rodina od mesta Šahy ocitla, sme vyhlásili výzvu, do ktorej sa zapojili aj: Martina, Dana, Iveta, Marek, Ondrej, František,… ktorí sa spoločne s nami pričinili o to, aby aj táto rodina prežila tieto neznesiteľné horúčavy, ktoré nás všetkých sužujú.

Dámy a páni, takto to vyzerá, keď sa ľudia dobrého srdca spoja. Vďakabohu za vás, vďakabohu za nás!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Rožňava: Pokračujeme aj v rozdávaní radosti vo forme balíčkov pre deti

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds