FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v okrese Nové Zámky sme podali pomocnú ruku

V okrese Nové Zámky sa mama Andrejka, už aj za pomoci najstaršej Dianky (na fotke), stará o tri deťúrence. Sofia, Peťka a Jarko boli počas našej návštevy v škole.

Aj to je dôkaz toho, že sa v tejto rodine dbá na to, aby boli deti vzdelané a čo najlepšie pripravené do života.

Za pomoc s potravinami vďačíme ľudom dobrej vôle a za obedy reštaurácii Nitrawa Pub, ktorí spoločne s nami takto už roky pomáhajú slovenským rodinám v tiesni, hlavne z Nitrianskeho kraja.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať slovenským rodinám v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj slovenským deťom v okrese Humenné

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds